Promocje

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera. Będziesz wiedział co nowego w Furii.
Nazwa: 

Video

2 Players Cooperative

2PCoop2

Dynamiczny scenariusz, zarówno dla osób nowych oraz zaawansowanych. Gra ma charakter ciągły - wykorzystujemy "respawny", w których gracze "odradzają się" i wchodzą do gry po odbyciu krótkiej kary czasowej.

2 osobowe drużyny rywalizują ze sobą poprzez wykonywanie krótkich, konkretnych misji. Rozgrywka skupia się na walce o rozmieszczone na budynku skrzynie, zabezpieczone kłódką z kodem. Otwierając je zdobywamy punkty oraz dodatkowe przedmioty pozwalające odnieść zwycięstwo. Kody do kłódek są podawane systematycznie podczas całego scenariusza. W grze uczestniczy również postać handlarza, u którego można uzupełnić amuniację oraz otrzymać dodatkowe zadania.

Cena: 75 55 zł/os
Zniżki: uczniowie/studenci -10zł (za okazaniem legitymacji)

Pakiet Minimum+
- zawieszenie taktyczne
- krótkofalówka - komunikacja w parach
- 2 magazynki (600 kul) w cenie gry
- mini mapka z oznakowaniem ważnych dla gry punktów

Czas gry: 2 godziny
Liczba graczy: 6-10 osób (3-5 par)

W przypadku gry nocnej (rozpoczynającej się po 22:00) obowiązuje dopłata +10zł/osoby.

Jeśli nie jesteś w stanie zebrać samodzielnie grupy na grę, albo chcesz się spróbować z kims innym niż znajomi, zapraszamy na nasze gry otwarte! Więcej dowiesz się tutaj.

W czas gry wliczony jest czas na wytłumaczenie Regulaminu gier ASG. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

W ASG gramy od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie, chcące wziąć udział w grze ASG muszą posiadać ze sobą i okazać pozwolenie od rodziców/prawnych opiekunów. Wzór zgody można pobrać tutaj.