Promocje

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera. Będziesz wiedział co nowego w Furii.
Nazwa: 

Video

Ekspedycja

Ekspedycja

Z dziennika pokładowego, 22.05.2023

To już chyba mój ostatni wpis, kończą mi się zapasy.. Nie mam autoryzacji, nie znam odpowiednich kodów do wyjścia głównego - system oszalał! Wszyscy zginęli, Betty i Jimmy..... nawet Wierzbowski! Zginęli, albo stało się z nimi coś jeszcze gorszego. Odział Delta Charlie, który miał odnaleźć zaginiony zespół badawczy nie odpowiada na wezwania. Meldowali coś o atakujących ich zmutowanych potworach. To nie może być prawda. Ja... ja tu miałam tylko sprawdzić i odświeżyć system. W co ja się znowu wplątałam?!


Postanowiliśmy włączyć kolejny tryb gry do naszej oferty: Ekspedycja! Do Ciebie należy wybór, czy podejmiesz walkę jako mięśniak z karabinem w ręce, jako jajogłowy rozwiązujący wszystkie problemy, czy też jako technik, który ma sprawdzić system. Jednak pamiętaj - dla Tego, co tam zastaniesz - nie jest ważne kim jesteś...

Idealna rozgrywka dla grupy, która wspólnie chce wykonywać misje!

Cena: 1000 zł
Liczba osób: 8-20
Czas gry: 3,5 godziny

W czas gry wliczony jest czas na wytłumaczenie Regulaminu gier ASG. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

W ASG gramy od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie, chcące wziąć udział w grze ASG muszą posiadać ze sobą i okazać pozwolenie od rodziców/prawnych opiekunów. Wzór zgody można pobrać tutaj.

 

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

Odpowiedzi na dodatkowe pytania znajdują się tutaj: FAQ.