Promocje

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera. Będziesz wiedział co nowego w Furii.
Nazwa: 

Video

FAQ

Często zadawane pytania (FAQ):

Ogólne:

Czy na FURII jest strasznie? – być może TAK. Jako organizatorzy nie tworzymy żadnych miejsc,  ani nie generujemy momentów, które wywołują strach. Trzeba jednak pamiętać, że sama wędrówka po ciemnych korytarzach i towarzyszące temu odgłosy mogą wzbudzać pewną nutkę niepokoju...

Czy na FURII można się ubrudzić? – być może TAK. Choć dokładamy wszelkich starań, aby utrzymywać FURIĘ w czystości z racji rozmiarów budynku możecie natknąć się w nim na kurz lub pył. Nie ma się jednak o co martwić gdyż do każdego scenariusza do waszej dyspozycji są nasze bluzy wojskowe.

 

ASG:

Czy ASG jest bezpieczne? – TAK. Bardzo ważną sprawą jest przestrzeganie regulaminu, a najważniejsze to pamiętanie o nie ściąganiu gogli chroniących oczy w trakcie gry.

Czy strzał z ASG jest bolesny? – TAK, w zależności od odległości, strzał może być bolesny, w większości jednak strzały powodują jedynie odczucie trafienia.

Co powinienem zabrać ze sobą? - Obuwie oraz spodnie, wszystkie inne rzeczy potrzebne do grania w ASG dostaniesz od nas.

Czy można przyjść z własnym sprzętem? – TAK, posiadamy chronometr co umożliwia wejście i grę na FURII z własną repliką. Istotna sprawa: ze względów bezpieczeństwa na FURII strzelamy się kulkami dostarczonymi od organizatora. Grupy posiadające własny sprzęt dla wszystkich uczestników prosimy o kontakt indywidualny.

Czy mogę grać jeśli jestem niepełnoletni? - TAK, ale tylko pod nadzorem osób dorosłych i tylko po dostarczeniu zgody prawnych opiekunów

Jaka jest wymagany liczba graczy? - Optymalna liczba graczy do rozgrywnia taktycznych scenariuszy ASG to 8-20 osób. Dla grup 4-7 osobowych polecamy dynamiczny wariant gry ciągłej.

ASG a Paintball? - zasadniczą różnicą, która odróżnia ASG od Paintballa jest rodzaj amunicji - są to odpowiednio małe plastykowe kulki oraz większe kulki z farbą. ASG ma natomiast następujące zalety: wierne odwzorowanie prawdziwej broni (waga, gabaryty, detale), większa pojemność pocisków w magazynku, pociski ASG nie brudzą ubrania oraz nie wydzielają żadnego zapachu.