Promocje

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera. Będziesz wiedział co nowego w Furii.
Nazwa: 

Video

Kalendarz Eventowy

Ekipa Furii - oprócz swojej pracy - bardzo lubi brać udział w wielu wydarzeniach. Larpy, dni fantastyki, konwenty, targi militarne.. Jest tego tak wiele, że czasami ciężko to wszystko zebrać w całość, zaplanować wolne. Dlatego też prezentujemy nasz rozkład jazdy - gdzie się pojawimy, co będziemy robić - może spotkamy się na miejscu?
Pyrkon

Pyrkon 8-10.04.2016

Największa 'fantastyczna' impreza w Polsce, na którą zjeżdżają się tłumy. W roku 2015 Pyrkon odwiedziło 31 495 osoby. Już kolejny raz Furia pojawi się w Poznaniu organizując strzelnicę, bazar i inne ciekawe rzeczy.

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań.

Dębowy

Dębowy Maj Festiwal 30.04-3.05.2016

W majówkę zostajemy u siebie, wspieramy naszych. Więcej informacji niebawem :)

Miejsce: Pogoria, Dąbrowa Górnicza.

Shooting

Expo Shooting 6-8.05.2016

Podczas ExpoShooting'u, Furia organizuje strefę fantastyki. Będą plansze, będzie jugger, będzie zabawa, będzie się działo. Nie obędzie się oczywiście bez strzelnicy. A to tylko kilka przykładów z ogromu atrakcji!

Miejsce: Expo Silesia, Sosnowiec.

Dni Fantastyki

Dni Fantastyki 13-15.05.2016

Takie imprezy lubimy chyba najbardziej. We Wrocławiu jest.. tak rodzinnie! Każdy znajdzie coś dla siebie, niczego tam nie zabraknie. Kto nie był - myślę, że warto to zmienić. Tradycyjnie już - w podzamkowej fosie będzie można postrzelać na strzelnicy :)

Miejsce: Centrum Kultury "ZAMEK", Wrocław.

FPS

Fury Player Strike 26-27.08.2016

Z wielką radością pragniemy zaprosić na nasz konwent. CGF Furia jako patron strategiczny, wraz ze Stowarzyszeniem Fantastyki Militarnej, ogłasza II edycję Fury Player Strike - Dni Fantastyki Militarnej. Będzie mocno konwentowo, mocno militarnie, mocno fantastycznie. Szczegóły już niebawem, ale koniecznie rezerwujcie sobie ostatni weekend sierpnia!

Miejsce: Muzeum Miejskie Sztygarka, Dąbrowa Górnicza.