Promocje

Newsletter

Dopisz się do naszego newslettera. Będziesz wiedział co nowego w Furii.
Nazwa: 

Video

Klany Podziemia

Jest rok 2098. W trakcie ostatniego stulecia, systematycznie spadająca temperatura, wzrost opadów oraz zmiana układu wiatrów spowodowały, że powierzchnia Europy stopniowo pokrywała się śniegiem i lodem zamieniając ją w mrożne pustkowie. Ludność kontynentu obrała podziemia za swoje stałe miejsce życia. W tysiącach sal, komór, wielkich hal oraz kilometrów korytarzy obowiązujący układ polityczno-społeczny nie mógł przetrwać. Zmniejszająca się ilość surowców, stale malejące rezerwy oraz awaryjność nowych technologii doprowadziły do napięć i masowej eskalacji konfliktu, który z kolebki cywilizacji ziemskiej stworzył zaścianek świata. W wyludnionych podziemnych molochach przetrwali tylko Ci którzy potrafili się przystosować... Wracając do korzeni, na wzór starożytnych struktur plemiennych, zgrupowani w niewielkich społecznościach, uzbrojeni w zdobycze techniki, inżynierii i biologii, z silnymi więzami przynależności do SWOICH... narodziły się klany... Klany Podziemia

klany

Podzieleni na cztery drużyny uczestnicy Klanów Podziemia wcielają się w rolę członków jednego z ugrupowań zamieszkujących podziemne kompleksy. Każdy Klan posiada cechy specjalne, które na swój sposób ułatwiają rozgrywkę. Gra podzielona jest na 7 misji, przy czym każda z grup mierzy się z innym zestawem zadań,  a inne drużyny nie znają celów misji pozostałych klanów.

W grze zadania można realizować na różne sposoby, zarówno poprzez zwyczajne strzelanie do przeciwników, ale również przez negocjacje z innymi klanami, zawieranie chwilowych sojuszy, zrywanie ich, używania podstępów i forteli.

W grze wykorzystujemy medi packi, które służą do leczenia rannych towarzyszy. Kazdy trafiony gracz najpierw staje się ranny, przez co może zostać obrabowany z ekwpinku lub artekfaktów, które posiada.

Ponadto w grze wykorzystujemy: magazynki real cap (30 kul), sztabki - środek płatniczy oraz kłódki i specjalne mapy poziomów.

Gra dla zaawansowanych graczy. Jesteś Airsoftowcem? Lubisz LARPy? Interesują Cię bardziej realne i rozbudowane warunki rozgrywki? To gra przygotowana z myślą właśnie o Tobie.

Cena: 65 zł

Pakiet Minimum+
- zawieszenie taktyczne
- krótkofalówka
- odznaka klanu


Czas gry: 4 godziny
Liczba graczy: 12-16 osób

W przypadku gry nocnej (rozpoczynającej się po 22:00) obowiązuje dopłata +10zł/osoby.

W czas gry wliczony jest czas na wytłumaczenie Regulaminu gier ASG. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem.

W ASG gramy od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie, chcące wziąć udział w grze ASG muszą posiadać ze sobą i okazać pozwolenie od rodziców/prawnych opiekunów. Wzór zgody można pobrać tutaj.


Klany:

Szpony

Szkarłatne szpony - włamywacze i złodzieje, łamacze zamków i szyfrów

- znają dwie pierwsze cyfry do wszystkich kłódek

 

 

 

Błękitne Kły - mistrzowie obróbki materiałów i minerałów

podczas zakupów klan otrzymuje 2 sztuki danego ekwipunku w tej samej cenie

 

 

 

Kly
Oczy

Zielone oczy - szpiedzy, specjaliści od komunikacji i podsłuchów

- znają pozycje startowe innych klanów

 

 

 

Złoty Cierń - podziemni zielarze, specjaliści od wszelkich medykamentów, specyfików i narkotyków.

członkowie klanu posiadają możliwość samo leczenia się

 

 

Ciern